BIP - Przedszkole nr 18 w Chorzowie

BIP - strona główna
Przedszkole nr 18 w ChorzowiePrzedszkole nr 18 w Chorzowie

Narzędzia

Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża

Kontrast:

  • Kontrast domyślny
  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast żółto-czarny
  • Kontrast czarno-żólty

Główne menu

Lokalizacja

startpowrót STRONA GŁÓWNA

Treść strony

wersja do druku
Instrukcja BIP

INSTRUKCJA BIP

Udostępnione strony Biuletynu Informacji Publicznej zapewniają łatwy dostęp do informacji o Przedszkolu Nr 18 w Chorzowie. Biuletyn zawiera informacje o danych teleadresowych przedszkola. Na stronach BIP znajduje się dostęp do treści Statutu Przedszkola Nr 18 w Chorzowie oraz Planu finansowo – rzeczowego placówki.

Na stronach BIP można znaleźć też informacje o Dyrektorze Przedszkola, o jego zarządzeniach oraz  o składzie Rady Pedagogicznej i podjętych przez nią uchwałach. Biuletyn zawiera informację na temat programów wychowawczych i dydaktycznych oraz innowacjach pedagogicznych realizowanych w placówce.

Strona podmiotowa BIP Przedszkola nr 18 w Chorzowie tworzona jest zgodnie z Ustawą z dnia 6 września 2001 roku o dostępie do informacji publicznej oraz Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 roku w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.

Poruszanie się po stronie podmiotowej BIP Przedszkola nr 18 w Chorzowie umożliwia menu przedmiotowe umieszczone po lewej stronie ekranu, które zostało podzielone na grupy tematyczne. W każdej z grup znajdują się odnośniki do poszczególnych działów. Po kliknięciu na odnośnik z nazwą działu rozwija się lista artykułów. Powrót do strony głównej BIP Przedszkola nr 18 jest możliwy poprzez kliknięcie odnośnika <powrót>.

Wejście na stronę główną BIP odbywa się poprzez kliknięcie na znajdujący się w górnej części ekranu pasek graficzny z ikoną BIP i napisem Biuletyn Informacji Publicznej.

Do szybkiego wyszukania żądanej informacji służy pole wyszukiwania  umieszczone po prawej stronie w menu głównym w  górnej części strony. W pole to należy wpisać słowo (słowa) kluczowe, a następnie kliknąć przycisk <szukaj>. Po wykonaniu tej operacji wyświetlona zostanie lista artykułów spełniajacych zadanie kryterium wyszukiwania.

Strony BIP wyposazone są w rejstr zmian, który automatycznie zapisuje informacje o zmianach w treści poszczególnych artykułów. Lista zmian dostępna jest po kliknięciu odnośnika <rejestr zmian>, znajdującego się na pasku obok instrukcji. Na tym samym pasku można znaleźć informacje dotyczące statystyk odwiedzin strony BIP Przedszkola nr 18 w Chorzowie.

 osoba odpowiedzialna za treść: Danuta Czapla, dnia: 2012-12-09
utworzony: 27-11-2012 / modyfikowany: 09-12-2012
wprowadził(a): Danuta Czapla
rejestr zmian

Stopka serwisu

© BIP - Przedszkole nr 18 w Chorzowie 2020, kontakt: przedszkolank@wp.pl